Služby: Jakým směrem se spolu můžeme vydat?


Nalezení klíče k vnitřnímu klidu

Jedná se o hlavní část všech mých terapií, která je cestou k vnitřnímu klidu. Terapie je vedena pomocí rozhovoru a/nebo terapeutických technik.

Cesta nás také může závést k pochopení a hlavně prožití pravd o životě, které se skrývají v Tobě - ve tvém nitru. Díky tomu můžeš nalézt odpovědi na všechny své otázky

Lucerna

Jak nalézt vnitřní klid? Budeme spolu hledat cestu k pochopení a zpracování následujících emocí:

Lucerna

Pozitivní emoce:

- smích;
- radost. aj.

Negativní emoce

- deprese;
- úzkost;
- fobie;
- strach, aj.

image

Cesta na druhý břeh

Mohu ti dělat průvodce tajemstvím mezi dvěma světy. První svět znáš - to je ten, ve kterém žiješ. A ten druhý, kam odcházíš. Uzavíráš jednu kapitolu svého putování a kráčíš vpřed dalšímu poznání. Kam se vydáš?

image

Zklidnění mysli

Meditace umožňuje zpracovávat emoční stavy mysli. Nejen že má zklidňující účinky na mysl, ale i tělo. Používám mnou vyvinuté techniky a zároveň čerpám z moudrosti mistrů, od kterých jsem se mohl učit.

Momentálně v přípravě - nevyučuje se. Předpoklad zahájení: březen 2023

Pro ty, co chtějí poznat hlubší aspekty spirituality:

Mohu ti dělat průvodce v následujících světech a cestách:

image

Dimenze Vesmíru a alternativní reality

Co se skrývá v dalších dimenzích vesmíru? Naše planeta se nachází ve 3. dimenzi. A co je dál? Žijeme v realitě a nebo v nádherné iluzi? Co je to 5. dimenze? Kam až naše Vědomí může proniknout?

image

Fantazie, spiritualita a mystika

U mne najde útočiště každý, kdo žije ve světě fantazie či se věnuje spiritualitě a nebo mystice. Zde můžeš mluvit o čemkoliv chceš. Jsou draci jenom pohádka a nebo skutečnost? Je možné astrálně cestovat? Jaká tajemství se skrývají v našem nitru?

image

Mimosmyslové vnímání

Máš dar? Pokud ano, pomohu ti ho pochopit a případně rozvinout. Je telekineze, čtení myšlenek a nebo třeba extraokulární vidění jen z říše fantazie?

image

Stav Jednoty, bezpodmínečné lásky a Osvícení

Mohu Vám dělat průvodce i na těchto cestách. Odpoutáním se od Duálního světa nastává Jednota a už je to jen krůček k pochopení a procítění bezpodmínečné lásky. Stav Osvícení je však nepodmíněný a nelze ho vyvolat žádnou technikou. Můžeme mu však vytvořit vhodné podmínky pomocí různých cvičení, které zahrnují práci sami na sobě. Při dosáhnutí těchto stavů je prožitek a vnímání trvalé a neměnné.

Jak přestat bojovat...?

Ač se nazývám bojovníkem světla - nebojuji. Naučím i tebe vnímat tento paradox. Jedná se však o vrcholné pochopení spirituality a esence života. A kam tato cesta vede? K úplnému vnitřnímu klidu. Jaký boj mám na mysli? Ten v naší mysli... Pokud si myslíte, že jste někdy vyhráli bojem - je to jen iluze mysli (ega). Jako příklad si můžeme uvést boj proti vlastním myšlenkám - tento boj nikdy nemůžete vyhrát. Závěrem: i když přestanete bojovat, vždycky máte právo svobodné volby. Co je tedy klíčem? Přijď a nech si ukázat cestu.

image
image

Smrt Ega

Dr. Hawkins napsal: "Ego neustále vytváří schémata, zajišťující přežití – někdy ošklivé, někdy zřejmé, někdy tajné a skryté". Jaký by tedy byl život bez Ega? Jak toho docílit? Cest je hned několik. Teď jen vybrat takovou, která vám bude vyhovovat. Smrti Ega předchází naprosté odevzdání se.

Lucerna

Závěrem

Jsi svobodná bytost se svobodnou vůlí. Co to znamená? Ukáži ti mnoho cest i úskalí, která tě na ni čekají. Ale je jen na tobě, jakou z nich se nakonec vydáš. Ať už se vydáš tou či onou cestou - cíl je pro všechny stejný. Jak tě tedy povedu? To poznáš, až se setkáme.

Mgr. Tomáš Kratochvíl - terapeut / průvodce

Bojovník Světla
www.bojovniksvetla.cz
© 2022 Tomáš Kratochvíl   All Rights Reserved
Prohlášení o GDPR: stránky využívají jen technické cookies.

image